Traseu Tulcea - Sarinasuf - Dunavatu De Jos
Localitate / Statie |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tulcea / Autogara Conex Trans SRL | 06:30 | 11:30 | 14:30 | 18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
Agighiol / Statie Agighiol | 06:55 | 11:55 | 14:55 | 18:55 | ||||||||||||||||||||||||||||
Valea Nucarilor / Statie Valea Nucarilor | 07:00 | 12:00 | 15:00 | 19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Iazurile / Statie Iazurile | 07:02 | 12:02 | 15:02 | 19:02 | ||||||||||||||||||||||||||||
Colina / Statie Colina | 07:05 | 12:05 | 15:05 | 19:05 | ||||||||||||||||||||||||||||
Sarinasuf / Statie Sarinasuf | 07:15 | 12:15 | 15:15 | 19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
Plopul / Statie Plopul | 07:20 | 12:20 | 15:20 | 19:20 | ||||||||||||||||||||||||||||
Murighiol / Statie Murighiol | 07:25 | 12:25 | 15:25 | 19:25 | ||||||||||||||||||||||||||||
Dunavatu de Sus / Statie Dunavatu de Sus | 07:30 | 12:30 | 15:30 | 19:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
Dunavatu de Jos / Statie Dunavatu de Jos | 07:40 | 12:40 | 15:40 | 19:40 |