Traseu Sambata Noua - 2 Cantoane - Tulcea
Localitate / Statie |
|
|
||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sambata Noua / Statie Sambata Noua | 06:00 | 15:00 | ||||||||||||||
Vasile Alecsandri / Statie Vasile Alecsandri | 06:05 | 15:05 | ||||||||||||||
Neatirnarea / Statie Neatirnarea | 06:15 | 15:15 | ||||||||||||||
Stejaru / Statie Stejaru | 06:20 | 15:20 | ||||||||||||||
Mina Altan Tepe / Statie Mina Altan Tepe | 06:25 | 15:25 | ||||||||||||||
Ceamurlia de Sus / Statie Ceamurlia de Sus | 06:33 | 15:33 | ||||||||||||||
2 Cantoane / Statie 2 Cantoane | 06:40 | 15:40 | ||||||||||||||
Babadag / Statie Babadag | 07:00 | 16:00 | ||||||||||||||
Mihail Kogalniceanu / Statie Mihail Kogalniceanu | 07:15 | 16:15 | ||||||||||||||
Tulcea / Autogara Conex Trans SRL | 07:40 | 16:40 |